Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Лінія обвалки КРС та свиней. Цех обвалки

14-11-2023 18:46   Сільгосптехніка, обладнання   Львів   29 просм Посилання: 80

Область: Львів

Ціна: 1,500 грн.


Здійснюємо проектування забійних цехів, хлодобоїн та цехів з первинної переробки худоби різної продуктивності, призначених для забою великої рогатої худоби та свиней. Розробляємо технологічні рішення, які відповідають вимогам екологічних, санітарно-гігієнічних, протипожежних та інших чинних норм та правил.
Ми пропонуємо до Вашої уваги також широкий спектр забійного обладнання від іноземних та українських виробників за оптимальними цінами. Сфера наших послуг включає проектування, підбір, комплектацію, постачання забійного обладнання, а також монтаж, пуско-налагодження, гарантійне обслуговування та ремонт.
Підбираємо необхідне забійне обладнання, що підходить за продуктивністю, потужністю та експлуатаційними умовами індивідуально для кожного замовника. Крім забійного обладнання нами підбирається якісне обладнання з первинної переробки м'яса - обробці, обвалці, фасуванні м'яса та виробництва м'ясних, м'ясо-кісткових та рубаних напівфабрикатів. Ми пропонуємо нашим замовникам та партнерам найсучасніше обладнання та новітні технології від проектування до введення в експлуатацію підприємства.