Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Нітроамофоска NPK 15-15-15+S

15-04-2024 16:48   Насіння, розсада, саджанці   Харків   11 просм Посилання: 212

Область: Харків

Ціна: 26,500 грн.


Нітроамофоска - це комплексне гранульоване добриво для основного внесення та підживлення різних культур. Містить у кожній гранулі всі необхідні для рослини макро та мікроелементи у правильному співвідношенні та доступній для рослин формі. Фосфор, що входить до складу зручності, повністю розчинний у воді. Збалансований вміст нітратного та аміачного азоту.
Склад
азоту 15%
фосфатів 15%
калію 15%
сірки 10%
Нітроамофоска високоефективне економічне комплексне добриво, призначене для внесення під різні сільськогосподарські культури і практично в будь-які грунти. У продукті містяться легко розчинні речовини, які добре засвоюються рослинами. Підходить для основного і стартового внесення, а також для підживлення вегетуючих рослин.
Добриво утримується в грунті тривалий час, не вимиваючись водним середовищем. Всі ці переваги дозволяють широко використовувати Нітроамофоску
 в будь-якій галузі рослинництва, садівництва, вирощуванні зернових, квіткових і декоративних сільськогосподарських культур. Це добриво має широке використання під бобові, зернові та різні садові культури.
Особливості
Сума поживних елементів,% не менше - 48
Гранулометричний склад. Масова частка гранул розміром:
Менше 1 мм,% не більше - 2
від 2 до 4 мм,%, не менше - 80
Більше 6 мм,% - 0
Розсипчастість,% - 100