Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Отаман Екстра гербіцид

23-02-2024 14:20   Насіння, розсада, саджанці   Харків   21 просм Посилання: 170

Область: Харків

Ціна: 5,200 грн.


Діюча речовина
Гліфосат кислота, 540 г/л (у формі калійної солі)
Препаративна форма
Розчинний концентрат
Призначення
Сучасний системний гербіцид-десикант суцільної дії на основі калійної солі гліфосату
Тара
20 л
Культура
Переваги
Швидке та більш повне проникнення в рослини бур’янів завдяки найвищій розчинності серед інших солей гліфосату.
Краща ефективність в прохолодних та посушливих умовах.
Надзвичайно швидка гербіцидна дія.
Відсутність обмежень в сівозміні.
Механізм дії
Механізм гербіцидної дії полягає в інгібуванні біосинтезу ароматичних амінокислот, зокрема фенілаланіну і тирозину. На ультраструктурному рівні відбувається руйнування оболонок хлоропластів, набубнявіння ендоплазматичного ретикулуму і прогресуючий розпад мембран. Гербіцид сприяє накопиченню в зелених частинах рослин аміаку, що є сильною клітинною отрутою.
Властивості
Препарат характеризується низьким рівнем піноутворення при приготуванні робочого розчину. Ця властивість дуже актуальна при використанні препарату методом малооб’ємного обприскування.
Загальні рекомендації
Для досягнення найкращих результатів застосовуйте препарат, коли бур’яни знаходяться в стадії активного росту за сприятливих погодних умов. Оптимальна для обробки фаза розвитку бур’янів: багаторічні злакові – 4-5 листків (10-15 см), багаторічні дводольні – розетки 10-20 см, однорічні злакові – за довжини листків мінімум 5 см, однорічні дводольні – 2-3-х справжніх листків. Застосовувати за сухої та безвітряної погоди не пізніше ніж за 2-3 годин до випадання дощу. Під час обприскування не допускати потрапляння гербіциду на листя культурних рослин, дерев та кущів. Не застосовувати гербіцид Отаман Екстра в умовах тривалої засухи. Гербіцид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Для підсилення гербіцидної дії на менш чутливі до гліфосатів бур’яни, зокрема, багаторічні дводольні, застосовують бакову суміш: Отаман Екстра (2-3 л/га) + Альфа-Дикамба (0,2 л/га).