Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Угода користувача


Угода користувача

1. Умови використання сайту

1.1. Ця призначена для користувача угода (іменована надалі Угода) є офертою умов по користуванню веб-сайтом okay - ads.com (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (іменованим надалі Користувач), і що регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, що коли-небудь здійснило доступ до Сайту, досягло віку, допустимого для акцепту справжньої Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися із справжньою Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем справжньої Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем має бути негайно припинене.

1.4. Справжня Угода може бути змінена і/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без якого-небудь спеціального повідомлення. Справжні Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами:

Порядок використання Сайту

Політика конфіденційності

Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті і оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

2.3. В процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями по поліпшенню роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якою-небудь ознакою, а також містить зневагу або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України "Про захист персональних даних" і політики Адміністрації сайту про захист персональних даних.

Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з аккаунтом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачеві.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса і електронна адреса, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отриманий третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (по запитах), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, положенням чинного законодавства України, що не суперечать.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає усі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що представляється на Сайті. Уся інформація і матеріали надаються на умовах "як є", без яких або гарантій, що як явних, так і маються на увазі.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і у будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів оглядів і коментарів. В той же час Адміністрація сайту вживає усі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб відносно Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, зроблені або опубліковані на Сайті.

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку із справжнім Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого аккаунта - облікового запису на Сайті.

4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

4.9.При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

 

4.10. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Справжня Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити справжню Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією упродовж усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго у рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Усі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах сьогодення Cайта, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частини Сайту, окрім тих випадків, коли такий дозвіл даний Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6. Справжня Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають дозволу відповідно до законодавства України.