Авторизоваться для более быстрого доступа к лучшим сделкам. Нажмите тут если у вас нет учетной записи.

Паливна гранула

24-10-2023 10:49   Зернові   Броди   56 просм Посилання: 60

Область: Броди

Ціна: 2,500 грн.


 

Гранули з сільськогосподарських відходів дають трохи менше тепла, ніж деревні, але набагато дешевші та безпечні для довкілля, та можуть мати різне застосування: корм для тварин, паливо, харчовий продукт.

Діаметр топливної гранули 6-8 мм, довжина 10-15мм. Склад: 30 % - деревина, 70 % - сільскогосподарські відходи.

З огляду на значне підвищення цін на деревну пелету, використання пелети з відходів кукурудзи дають змогу суттєво зменшити витрати на опалення. За теплотворними показниками кукурудзяна пелета майже не уступає деревній, але це компенсується її значно нижчою вартістю. Одним із недоліків можна вважати більшу зольність (приблизно 6-7,5%) порівняно з деревною пелетою. Випробування зі спалювання аграрної пелети довели, що вона не схильна до спікання, тому згоряння відбувається в повному обсязі.

З огляду на те, що основними користувачами цього різновиду палива є приватні домогосподарства, підприємством виробляється пелета діаметром 6 мм, що дає змогу використовувати її у більшості твердопаливних котлів, що працюють на пелетах. Гранули з кукурудзяних відходів — побічний продукт виробництва мальтозної патоки; вони складаються з продуктів перероблення зерна кукурудзи.

        Ціна: 50 EUR за тонну або 2500 грн

Звертайтеся за номером телефону +38 073 203 3120

 

 

Додаткові деталі

Призначення зерна
Фуражне зерно